basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Show TVN w warsztacie samochodowym w Złotoryi

Przez   /   31/08/2017  /   No Comments

Ekipa programu telewizyjnego „Projekt Warsztat”, emitowanego w TVN Turbo, zawitała do Złotoryi, by przeprowadzić warsztatową rewolucję. W programie wziął udział lokalny serwis R4 Motor Sport. Metamorfozę warsztatu będzie można zobaczyć w jesiennej ramówce stacji już w tę sobotę, 2 września, o godz. 10.30.


„Projekt Warsztat” pokazuje wyzwania, z jakimi na co dzień mierzą się właściciele warsztatów samochodowych i ich pracownicy. Bohaterem pierwszego odcinka drugiej serii programu jest serwis R4 Motor Sport, w którym pracują cenieni przez klientów fachowcy i pasjonaci motoryzacji, radzący sobie nawet z najbardziej wymagającymi pracami naprawczymi. Właściciel firmy, Piotr Skoczypiec wyznaje zasadę „kto się nie rozwija, ten się cofa” i dlatego, kiedy dowiedział się o zgłoszeniach do „Projektu Warsztat”, postanowił skorzystać z szansy. Do udziału w programie zachęcił go Marcin Siemieniec, właściciel hurtowni motoryzacyjnej Siemieniec – lokalnego przedstawiciela ProfiAuto.
– Nigdy nie narzekaliśmy na brak klientów, niemniej jednak zdajemy sobie sprawę z konieczności nieustannego doskonalenia. W organizacji pracy w warsztacie zawsze można zrobić coś lepiej, nowocześniej i efektywniej, a dzięki udziałowi w programie dowiedzieliśmy się, za co i w jaki sposób się zabrać, aby osiągnąć najlepszy rezultat – podkreśla Piotr Skoczypiec.
Podobnie, jak w przypadku wizyt w innych warsztatach, ekspert motoryzacyjny Łukasz Ryś oraz doradca sieci ProfiAuto Mariusz Maksym przez trzy dni przyglądali się pracy mechaników i analizowali najczęściej popełniane błędy. Podczas gdy Pan Piotr, szef warsztatu, brał udział w dodatkowym szkoleniu z obsługi klienta, jego pracownicy doskonalili wiedzę techniczną m.in. w zakresie doboru i wymiany akumulatorów w samochodach z systemem start-stop. Zakład zyskał też nowy, świeży wygląd; pojawiła się także komfortowa poczekalnia dla klientów. Serwis został doposażony w niezbędne narzędzia, w tym myjkę warsztatową, prasę hydrauliczną czy ściągacz do sprężyn.
– Każdy serwis jest wyjątkowy i boryka się z innymi problemami. Uczestnicy stają w obliczu dużych wyzwań i trudnych decyzji, które będą miały znaczący wpływ na ich przyszłość. Właściciel warsztatu jest świetnym fachowcem, za którym stoi zespół fantastycznych ludzi. Nasza wizyta w Złotoryi była bardzo intensywna; po wnikliwej analizie udało nam się znaleźć problemy i wprowadzić rozwiązania, dzięki czemu można powiedzieć, że warsztat zyskał drugie życie – mówi Łukasz Ryś, prowadzący program.

To już druga edycja „Projektu Warsztat”. Poprzednia seria programu opowiadającego historie warsztatów, które przeszły przemiany, przyciągnęła przed ekrany średnio aż 100 tysięcy widzów tygodniowo. Produkcja kilkukrotnie znalazła się w zestawieniu TOP5 najchętniej oglądanych programów TVN TURBO, tuż obok sztandarowych hitów stacji, takich jak „Zakup Kontrolowany” czy „Automaniak”, oraz została nagrodzona prestiżową nagrodą „Kreatura Roku”. W ramach nowej odsłony „Projektu Warsztat” powstało pięć odcinków programu.
Odcinek kręcony w Złotoryi emitowany będzie w TVN Turbo w najbliższą sobotę – 2 września o godz. 10.30.
Dodatkowe emisje zaplanowano na: 3 września godz. 18.45, 5 września godz. 19.00, 7 września godz. 20.45 oraz 9 września godz. 13.00.

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje również 1000 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.
Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

Źródło: TVN Turbo/ Imago Public Relations

FOT. IMAGO PUBLIC RELATIONS

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

tube-bender-2819137_960_720

46 tys. Ukraińców płaci ZUS na Dolnym Śląsku

Read More →