saturn
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Saturn Lubin – 8 lat obecności na rynku.

Przez   /   21/06/2017  /   No Comments

Tydzień urodzinowych atrakcji zakończony sukcesem.

Saturn w galerii Cuprum Arena w Lubinie zakończył obchody 8. rocznicy działalności. Przygotowane atrakcje – między innymi pokazy nowoczesnego sprzętu i bezpłatne szkolenia – przyciągnęły szerokie grono pasjonatów nowych technologii. 

Już od ośmiu lat towarzyszymy mieszkańcom Lubina i okolic w odkrywaniu technologii, stając się ulubionym miejscem zakupów elektroniki użytkowej – mówi Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie. – Na co dzień oferujemy profesjonalne doradztwo i najpełniejszą ofertę produktową. Dbamy też nieustannie o jej poszerzanie o wszystkie najnowsze osiągnięcia, szczególnie te, cieszące się rosnącym zainteresowaniem, jak mobilne technologie czy elektronika sportowa. 

Z okazji 8. urodzin, w dniach 8-14 czerwca, lubiński Saturn przygotował bogaty program wydarzeń, wśród których ciekawą propozycję dla siebie mógł znaleźć każdy fan cyfrowych innowacji. Wielką popularnością cieszyły się

Fot. Patrycja Lizoń

pokazy nowoczesnych rozwiązań technologicznych, połączone z bezpłatnymi szkoleniami. Ich uczestnicy mogli przetestować wysokiej jakości urządzenia oraz poznać najnowsze trendy w elektronice użytkowej.

Klienci chętnie korzystali ze specjalnych ofert promocyjnych – przy zakupie Internetu LTE odebrać można było kartę podarunkową do 500 zł, a przy zakupie pakietu telewizyjnego NC+ – kartę podarunkową o wartości 200 zł. Z okazji urodzin wprowadzony został nowy cennik na usługi Power Serwis, a wybrane usługi przy zakupie sprzętu dostępne były za darmo. Dodatkowo, za każde wydane 800 zł kupujący otrzymali 80 zł na karcie podarunkowej na kolejne zakupy.

Najmłodszym ogromną radość sprawiły niespodzianki, przygotowane przez Saturn specjalnie z myślą o nich. Wielką atrakcją byli ulubieni bohaterowie dzieci – zabawne Minionki, które można było spotkać podczas zakupów w sklepie. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs plastyczny z nagrodami.

Od początku naszej obecności w Lubinie organizujemy wiele wydarzeń specjalnych – dzięki nim możemy w jeszcze szerszym zakresie zapraszać do poznawania nowych technologii – mówi Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie. –   Zależało nam na tym, by urodzinowy program był nie tylko okazją do dobrej zabawy i spotkania z naszymi klientami, ale też podziękowaniem za zaufanie, jakim nas obdarzają na co dzień. Cieszę się, że tak wiele osób wspólnie z nami świętowało tę rocznicę, aktywnie włączając się we wszystkie atrakcje. Mogę obiecać, że z pewnością nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy aktywnie wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkich użytkowników nowych technologii.

Lubiński Saturn posiada szeroką ofertę urządzeń do domu i biura, obejmującą zarówno znane, międzynarodowe marki, jak i atrakcyjne cenowo produkty marek własnych: Ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY. Klienci mogą wybierać spośród bogatego asortymentu sprzętu AGD, telewizorów, laptopów i tabletów, aparatów fotograficznych, elektroniki sportowej oraz akcesoriów. Sklep oferuje również dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, sprawną obsługę serwisową, wywoływanie zdjęć, usługi kredytowe, dodatkową ochronę produktów Gwarancja+ oraz możliwość zwrócenia zużytego sprzęt. Na miejscu można zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii. Fachowi doradcy chętnie pomagają dobrać produkty dopasowane do potrzeb oraz możliwości klientów. W sklepie można również odebrać artykuły zamówione w sklepie internetowym www.saturn.pl.

O firmie Saturn

SATURN to ceniona marka specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową oraz pierwszy adres dla osób poszukujących najnowszego i najbardziej innowacyjnego sprzętu elektronicznego. Sklepy SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment renomowanych marek sprzętu multimedialnego, artykułów gospodarstwa domowego, telewizorów, sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych. Bogatą i zróżnicowaną ofertę sklepów SATURN charakteryzuje hasło „Czego nie ma u nas, to nie istnieje”. W codziennej działalności oznacza to oferowanie najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów najwcześniej na rynku. Klienci mają zawsze pewność, że nowość rynkowa trafi do oferty SATURNA w momencie wprowadzenia jej do sprzedaży. Sieć posiada w Polsce 21 sklepów Saturn oraz 3 sklepy z technologiami mobilnymi Saturn Connect.

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrane

Jaśkowski chce zostać na dłużej w zarządzie KGHM

Read More →