um_satyrykon
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Miedzi!

Przez   /   17/07/2017  /   No Comments

W poniedziałek 17 lipca w Strefie Miedzi rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Miedzi w rundzie jesiennej 2017 Nice 1 Ligi – przez pierwsze dwa dni, a więc w poniedziałek i wtorek, tylko dla osób, które miały karnet w minionej rundzie, a od środy sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich. Jesienią, na zmodernizowanym i w pełni zadaszonym Stadionie im. Orła Białego, Miedź rozegra 9 spotkań ligowych oraz ewentualne mecze pucharowe.

Piłkarska jesień w Legnicy zapowiada się pasjonująco! Miedź zbudowała nową drużynę, która pod wodzą trenera Dominika Nowaka ma grać ofensywnie i cieszyć kibiców swoją postawą. Na dodatek dobiega końca modernizacja Stadionu im. Orła Białego – wszystkie trybuny zostały zadaszone i znacznie podniósł się komfort oglądania widowisk sportowych! – Stadion mamy coraz ładniejszy, trybuny zostały zadaszone. Jestem pewny, że jak będziemy regularnie wygrywać, to zapełnią się one jeszcze większą liczbą kibiców niż w poprzednim sezonie. Już nie mogę się doczekać startu ligi! – mówi napastnik Miedzi Jakub Vojtus. Miedzi w każdym spotkaniu potrzebne będzie wsparcie kibiców, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do kupna karnetów, których ceny są wyjątkowo atrakcyjne! W porównaniu do biletów kupowanych w dniu meczu, przy zakupie karnetu można zaoszczędzić nawet ponad 120 zł! Dodatkowo dla posiadaczy karnetów w trakcie rundy przewidujemy szereg okazjonalnych rabatów w Strefie Miedzi!

W poniedziałek i wtorek (17 i 18 lipca) sprzedaż karnetów będzie prowadzona na zasadzie prolongaty wyłącznie dla osób, które miały karnet w minionej rundzie. Od środy (19 lipca) sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich chętnych! Przypomnijmy, że Miedź rozpocznie ligową jesień w Legnicy w sobotę 5 sierpnia o godz. 20.00 hitowym meczem z GKS Katowice (przedsprzedaż biletów na ten mecz ruszy 1 sierpnia). Już dziś warto zadbać o to, żeby mieć stałe miejsce na trybunach i kibicować Miedzi we wszystkich meczach domowych! Sprzedaż karnetów będzie prowadzona w nowej Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2017:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

CENNIK BILETÓW
(przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz w Legnicy rozpocznie się 1 sierpnia):

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł
*Sektor rodzinny: 28 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

Źródło: Miedź Legnica

FOT, MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 338 dni temu dnia 17/07/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 17, 2017 @ 9:23 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

30073349-1812703405458673-6280641332361899523-o_1529403808_3808

W środę Miedź wraca do treningów

Read More →