um_team
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Rusza przedsprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin

Przez   /   10/07/2018  /   No Comments

Inauguracja sezonu LOTTO Ekstraklasy w Legnicy zbliża się wielkimi krokami! Już w piątek 20 lipca o godz. 18.00 Miedź podejmie Pogoń Szczecin. Od środy 11 lipca w Strefie Miedzi w Galerii Piastów ruszy przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Zapraszamy!

Na ten moment kibice w Legnicy czekali od lat. Przed nami historyczny mecz w LOTTO Ekstraklasie na którym nie może Cię zabraknąć. Od środy 11 lipca w Strefie Miedzi w Galerii Piastów ruszy przedsprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin. Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy – przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu! Przedsprzedaż biletów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie Biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci). Karnety i bilety na sektor rodzinny zostały już wyprzedane. Przypominamy, że karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z POGONIĄ SZCZECIN:

PRZEDSPRZEDAŻ:

Trybuna A lub B: 29 zł

Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:

Trybuna A lub B: 34 zł

Trybuna C: 29 zł

KARNETY:

Trybuna A lub B: 199 zł

Trybuna C: 129 zł

Źródło: Miedź Legnica

FOTO:B.Hamanowicz/www.miedzlegnica.eu

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 78 dni temu dnia 10/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 10, 2018 @ 2:25 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2018-faurecja-sponsorem-miedzi_1537449818_9818

Faurecia nowym sponsorem Miedzi Legnica

Read More →