PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Rozróba z Minionkami. Policja zatrzymała pluszaki

Przez   /   01/09/2017  /   No Comments

Legniccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że jedna z firm działających na terenie Legnicy, sprzedaje przez internet podrobione maskotki . Funkcjonariusze w tej sprawie zabezpieczyli ponad dwa tysiące maskotek z podrobionymi znakami towarowymi oraz ponad pięćset kompletów podrobionych rolek pilników do stóp znanej firmy.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Legnicy pojechali do siedziby firmy, która zamieszczała ogłoszenia przez internet. Kiedy weszli do środka, zobaczyli maskotki, które znajdowały się w pudłach i workach. Okazało się, że rzeczywiście pluszaki są podróbkami. Zostały bezprawnie opatrzone znakami towarowymi znanych firm. W siedzibie firmy policjanci ujawnili także podrobione pilniki do stóp.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad ponad dwa tysiące maskotek i ponad pięćset kompletów podrobionych pilników do stóp znanej firmy. Wartość zabezpieczonego towaru to ponad 120 tysięcy złotych.

39-letnia właścicielka firmy została przesłuchana, lecz odmówiła składania wyjaśnień w tej sprawie.

Za wprowadzanie do obrotu artykułów z podrobionymi znakami towarowymi grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat oraz przepadek towaru.

Źródło: Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 390 dni temu dnia 01/09/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 1, 2017 @ 11:43 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rabczenko 017

Rabczenko dzieciom: basen, darmowe autobusy, dentysta

Read More →