Goodmorning
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Rowerowe patrole w Jaworze – dzięki samorządowcom

Przez   /   26/06/2018  /   No Comments

W Jaworze część policjantów przesiądzie się na rowery. Sprzęt wraz z wyposażeniem i umundurowaniem kupiły dla nich władze gminy. Jak informuje st. asp. Monika Kaleta z zespołu prasowego dolnośląskiej policji, funkcjonariusze częściej m. in w parkach czy na uliczkach osiedlowych czyli tam, gdzie trudniej dojechać radiowozem.

Na jaworskim rynku odbyło się uroczyste przekazanie jednośladów wraz z wyposażeniem i umundurowaniem dla policjantów z komendy powiatowej. Patrole rowerowe będzie można spotkać przede wszystkim w miejscach trudno dostępnych dla radiowozu, a więc w parkach, na skwerach i cmentarzach, a także w okolicach akwenów wodnych. Kiedy zajdzie taka potrzeba szybko i sprawnie dojadą w najdalsze zakamarki miasta. Mundurowi nie tylko będą oddziaływać prewencyjnie. Swoją obecnością  podejmą również  liczne interwencje wobec osób łamiących przepisy. Ten niecodzienny sposób pełnienia służby umożliwia  mieszkańcom bezpośredni dostęp do funkcjonariuszy, jak również jest odpowiedzią na zgłaszane przez nich postulaty. Osoby zainteresowane mogą podejść, poprosić o pomoc, czy interwencję w różnych sprawach lub przekazać swoje sugestie dotyczące zagrożenia bezpieczeństwa w danym rejonie miasta.

W tym roku patrole rowerowe będzie można spotkać na ulicach Jawora do końca września.

Źródło: Policja Dolnośląska

FOT. POLICJA DOLNOŚLĄSKA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 85 dni temu dnia 26/06/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 26, 2018 @ 4:19 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kurka-021-1024x681

Kto idzie po mandat radnego w Złotoryi (RAPORT)

Read More →