Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Romans złodziejski. Nie patrzyła, gdy adorator kradł

Przez   /   13/12/2017  /   No Comments

Ekspedientka z Lubina odwracała wzrok, gdy 30-letni dżentelmen plądrował sklep, w którym pracowała.

Złodziej był szarmancki. Zanim okradł właściciela sklepu z wyrobów tytoniowych na kwotę ponad 5 tys. zł, zachodził tu często, aby adrować śliczną panią za ladą.Prawił jej komplementy, szeptal czułe słówka i robił maślane oczy. Wśród mało romantycznych – wydawałoby się – popikiwań czytnika kodów i pomruków fiskalnej kasy dojrzewało uczucie, które z czasem poza wymiarem duchowym przybrało też walor materialny. Mówiąc wprost: pan pożyczył od ekspedientki pieniądze i niespecjalnie miał jak oddać dług. Od czego jest jednak głowa?

- Zaproponował ekspedientce, że ona wpuści go na zaplecze a on je okradnie. W ten sposób zarobi na spłatę długu – opowiada asp. sztab. Jan Pociecha z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. – Gdy kobieta obsługiwała innych klientów lubinianin wyniósł ze sklepu papierosy a następnie je sprzedał.

Zauroczoną szarmanckim dżentelmenem ekspedientkę spotkał zawód, bo meżczyzna pożyczonych pieniędzy nie oddał. Za to u pani pojawili się nieco mniej szarmanccy panowie z Policji. I nie przyszli, aby prawić jej komplementy.

Jan Pociecha: – Funkcjonariusze trafili na ślad kradzieży realizując czynności do innej sprawy. Jak się okazało to nie był pierwszy przypadek takiego zachowania nieuczciwej ekspedientki. Pani straciła pracę i musi się liczyć z odpowiedzialnością karną. 30 letniemu lubinianinowi natomiast grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 313 dni temu dnia 13/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 13, 2017 @ 12:31 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

legnica-sesja-nadzwyczajna-015

Skład Rady Miejskiej w Legnicy na nową kadencję

Read More →