PZU
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Reprezentacja Polski U-17 zagra mecz w Legnicy

Przez   /   13/03/2018  /   No Comments

Reprezentacja Polski do lat 17 rozpoczyna już w środę (21 marca)  walkę o awans do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Pomóż biało-czerwonym  wygrać mecze. Przyjdź na stadion Orła Białego w parku Miejskim. Czeka na Ciebie wiele atrakcji. Nie tylko sportowych.  Wstęp wolny.

 

Biało-czerwoni o awans grają  w jednej grupie z Gruzją, Macedonią oraz Irlandią.  Wszystkie mecze eliminacyjne  nasza reprezentacja rozegra w Legnicy. Pozostałe  spotkania grupowe odbędą się w Głogowie.  Pierwszy mecz z Gruzją gramy  w środę 21 marca, początek gdz.17 .30.  Kolejny z Macedonią w sobotę (24 marca, godz.17.30) i ostatni z Gruzją we wtorek (27 marca, godz16.00).  Wstęp na wszystkie mecze bezpłatny. Darmowe wejściówki  do odebrania przed meczem w kasach stadionu. Dla grup zorganizowanych  bilety będą do odebrania w szkołach, siedzibie Okręgowego Związki Piłki Nożnej przy ul. Jordana i Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Najświętszej Marii Panny, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Wejściówki na mecz będą także piękną pamiątką po tym wydarzeniu. Są bowiem wydane w atrakcyjnej, kolekcjonerskiej  formie. A z innych pozameczowych atrakcji?  Podczas spotkania z Macedonią wylosowanych zostanie dwadzieścia dwuosobowych wejściówek  na mecz pierwszych reprezentacji Polski  i  Korei  w Chorzowie (27 marca).  Dojazd i powrót także za darmo. Atrakcji oczywiście będzie więcej. Ale o tym dowiemy się na stadionie.

Wspomóż naszą reprezentację dopingiem. Przyjdź na stadion na biało – czerwono. To bardzo ważne eliminacje dla młodych piłkarzy i naszego miasta.  Na finały mistrzostw Europy, które rozgrywane będą w Anglii, pojedzie ośmiu zwycięzców z każdej grupy z fazy Elite Round, a także siedem drużyn z miejsc drugich z najlepszym bilansem osiągniętym w spotkaniach z pierwszym i trzecim zespołem grupy.

Legnica została doceniona już za organizację spotkań  Mistrzostw Europy Amatorów Regions Cup. Nasze miasto, jeżeli uzyska wysokie oceny za organizację U-17, może być brane pod uwagę jako gospodarz meczów podczas mistrzostw świata  do lat 20 w przyszłym roku.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 316 dni temu dnia 13/03/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 13, 2018 @ 2:49 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

taekwon-do kadra

Mistrzowie taekwon-do z Legnicy w kadrze Polski!

Read More →