agem_popr
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Pokoleniowa integracja przez sztukę czyli reGENERACJA

Przez   /   25/06/2018  /   No Comments

W najbliższy piątek, 29.06, o godz. 15:30 w Galerii Sztuki odbędzie się drugie spotkanie w ramach projektu reGENERACJA. Pokoleniowa integracja przez sztukę.

Gościem piątkowego spotkania będzie psycholog, który opowie uczestnikom o relacjach w rodzinie, objaśni zachodzące w nich procesy, pokaże, jak te relacje można naprawić bądź polepszyć, a przede wszystkim spróbuje uświadomić, jak kluczową rolę w życiu jednostki odgrywają właśnie więzi rodzinne z okresu dzieciństwa i dorastania. Spotkanie jest otwarte, przeznaczone dla uczestników należących do wszystkich grup wiekowych, od dzieci po seniorów. Wstęp oczywiście wolny.

Niżej oraz w załącznikach znajdziecie Państwo ulotkę dotyczącą całego projektu reGENERACJA. Będziemy niezmiernie wdzięczni za opublikowanie tych informacji w Państwa mediach, a zainteresowanych oczywiście zapraszamy do udziału w spotkaniach.

 

Źródło: Galeria Sztuki w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 90 dni temu dnia 25/06/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 25, 2018 @ 4:09 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

034

Grzegorz Niemyjski – artysta z legnickich przestrzeni

Read More →