helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia

Przez   /   03/07/2017  /   No Comments

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja na studia na rok akademicki 2017/2018. Kandydaci na studia mogą do 4 sierpnia rejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji dostępnej na stronie internetowej uczelni www.pwsz.legnica.edu.pl

Wybierz swój kierunek !

Przekrój prowadzonych przez Uczelnię kierunków jest bardzo zróżnicowany. Są to zarówno kierunki ekonomiczne, humanistyczne, medyczne, prawne, techniczne i społeczne.

Studia licencjackie

ADMINISTRACJA,
BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
DIETETYKA
FILOLOGIA (specjalność filologia angielska)
FINANSE, RACHUNKOWOŚĆ i PODATKI
PEDAGOGIKA
PIELĘGNIARSTWO
RATOWNICTWO MEDYCZNE
ZARZĄDZANIE

Studia inżynierskie

INFORMATYKA
INŻYNIERIA TESTOWA
ZARZĄDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI

Studia magisterskie

BEZPIECZEŃSTWO WEWNETRZNE
FINANSE i ZARZĄDZANIE w PRZEDSIĘBIORSTWIE

Jednolite studia magisterskie

FIZJOTERAPIA

Praktyczny wymiar studiowania

Wszystkie prowadzone w PWSZ im. Witelona w Legnicy kierunki mają profil kształcenia praktyczny. Oznacza to, że zajęcia prowadzą praktycy, programy studiów są przygotowywane we współpracy z przedsiębiorcami, studenci zdobywają szerokie umiejętności praktyczne poprzez zajęcia w formie ćwiczeń, projektów, laboratoriów, studiów przypadków czy praktyk zawodowych.
Dzięki praktykom studenci mają możliwość poznania prawdziwej pracy i wykonywania zadań pod okiem specjalistów, rozwijając tym samym własne umiejętności. Jest to inwestycja w przyszłość zawodową studenta, która gwarantuje efektywne wykonywanie zawodu, co dzisiaj jest kluczowym aspektem na rynku pracy.

Jak zapisać się na studia?

Zapisy na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy są bardzo proste ! Wystarczy do 4 sierpnia 2017 roku wejść w system elektronicznej rejestracji kandydatów na studia. Następnie, podczas rejestracji wypełnić i zatwierdzić formularz danych osobowych, wprowadzić informacje niezbędne w procesie kwalifikacji a przede wszystkim dokonać wyboru studiów. Po rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną. Informacje o danych do przelewu, oraz kwocie jaką trzeba uiścić dostępne są po zalogowaniu. A to wszystko bez potrzeby wychodzenia z domu !
W drugim etapie, w dniach 4-8 sierpnia 2017 r. odbywa się przyjęcie od kandydatów dokumentów. Po ich skompletowaniu odwiedź naszą Uczelnię i złóż je w jednej z Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych.
Ostatnim krokiem rekrutacji jest informacja czy dostałeś się na wymarzone studia. Otrzymasz ją 10 sierpnia 2017 roku na swoje konto !

Informacja o rekrutacji:
tel. 76 723 22 10 do 11
rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl
www.pwsz.legnica.edu.pl

 

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 354 dni temu dnia 03/07/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 3, 2017 @ 10:10 am
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

class-1986501_960_720

W piątek zakończenie roku szkolnego i początek wakacji

Read More →