Sport TOP new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi z Rakowem

Przez   /   14/11/2017  /   No Comments

W niedzielę 19 listopada o godz. 17.45 Miedź zagra w Legnicy po raz ostatni w tym roku kalendarzowym w ramach rozgrywek Nice 1 Ligi. Rywalem legniczan będzie Raków Częstochowa. W Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Zapraszamy!

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy – przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu! Przedsprzedaż biletów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z RAKOWEM CZĘSTOCHOWA

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł
*Sektor rodzinny: 28 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 433 dni temu dnia 14/11/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 14, 2017 @ 1:29 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

basciuk

Polski Związek Łuczniczy przeprasza Józefa Baściuka

Read More →