Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Prowadziła auto z amfą pod wpływem narkotyków

Przez   /   17/04/2018  /   No Comments

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 25-latkę, która pod wpływem narkotyków kierowała Peugeotem. Dodatkowo kobieta posiadała przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kilka minut po północy policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy podczas pełnienia służby na ulicy Poznańskiej w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot. Funkcjonariusze mając przypuszczenie, że kierująca może być pod wpływem narkotyków przeprowadzili badanie narkotestem, które wykazało, że 25-latka jest pod wpływem środków odurzających z grupy amfetaminy. To jednak nie koniec jej problemów. Policjanci podczas przeszukania pojazdu kobiety znaleźli kilka działek marihuany.

Kobieta została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata i mieć orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lat 15.

Źródło: Policja Legnica

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 337 dni temu dnia 17/04/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 17, 2018 @ 2:51 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

marcin m 027 drop

25 lat więzienia dla okrutnego zabójcy z ul. Chojnowskiej

Read More →