Majorka
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Poszukiwany przez Policję wpadł na plantacji marihuany

Przez   /   20/12/2017  /   No Comments

Policjanci sprawdzali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Legnicy ukrywa się przed więzieniem przestępca. W środku znaleźli nie tylko poszukiwanego, ale też 100 krzewów konopii indyjskich i sprzęt do ich uprawy.

O podwójnym sukcesie informuje dziś komunikat Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Sprawa zaczęła się od informacji, że w jednym z mieszkań na terenie miasta może przebywać 22-letni mężczyzna poszukiwany do odbycia kary 1,5 roku więzienia. Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu natychmiast udali się pod wskazany adres. Zatrzymali poszukiwanego 22-latka, ale zanim z nim wyszli, postanowili sprawdzić, skąd bierze sie intensywny zapach marihuany, który poczuli po przekroczeniu progu. Podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych odkryli 100 krzewów konopii indyjskich. To ilość wystarczająca do wyprodukowania 2 kilogramów marihuany. Poza roślinami zabezpieczono sprzęt do uch uprawy.

-Zatrzymany odpowie teraz za swoje czyny, za przestępstwa jakiego się dopuścił grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z zespołu prasowego KMP w Legnicy.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 356 dni temu dnia 20/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 20, 2017 @ 2:01 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

temida

Bunt w Sądzie Rejonowym w Legnicy

Read More →