PZU
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Polska jest jedna. Dlatego przyjeżdżają politycy PiS

Przez   /   11/05/2018  /   No Comments

W najbliższą niedzielę (13 maja) o godz. 14 w Auli Teatralnej przy parafii św. Jana Bosko w Lubinie odbędzie się otwarte dla wszystkich spotkanie z europosłem Prawa i Sprawiedliwości Tomaszem Porębą oraz posłem Adamem Lipińskim – ministrem, pełnomocnikiem rządu do spraw społeczeństwa obywatelskiego oraz do spraw równego traktowania. W ramach tego samego cyklu w Złotoryi ma się wkrótce odbyć spotkanie z minister edukacji Anną Zaleską.

Spotkania  polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami odbywają się w ramach ogólnopolskiego cyklu pod hasłem: “Polska jest jedna”. Legniczanie mogli już np. porozmawiać z posłanką Anitą Czerwińską, przewodniczącą warszawskiego Klubu Gazety Polskiej, która gościła w Legnicy 5 maja, obok parlamentarzystów z regionu, tzn. senator Doroty Czudowskiej, posłanki Ewy Szymańskiej i posła Krzysztofa Kubowa. Według zapowiedzi PiS, w całym kraju do końca lipca bieżącego roku odbędzie się ponad 700 podobnych spotkań.

RYC. FACEBOOK.PL/ MŁODZI PiS LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 316 dni temu dnia 11/05/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 11, 2018 @ 3:15 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dr kowalik i owsiak

Honorowe obywatelstwo Legnicy dla dra Kowalika?

Read More →