Majorka
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Żar uczuć. Policjanci z Legnicy zatrzymali podpalacza

Przez   /   31/08/2016  /   No Comments

Miłosny zawód skłonił 46-letniego mężczyznę do podpalenia mieszkania w pobliżu parku Miejskiego w Legnicy. Policjanci ustalili sprawcę i zatrzymali go, a sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu. Za spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi podpalaczowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Gdy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy został poinformowany przez Straż Pożarną o płonącym mieszkaniu w jednej z kamienic niedaleko parku, wysłał na miejsce zdarzenia grupę funkcjonariuszy wraz z technikiem kryminalistyki. Powołano również biegłego z zakresu pożarnictwa, by zbadał przyczyny pożaru.

Policjanci, którzy przeprowadzili szereg czynności ustalili, że mieszkanie zostało podpalone przez 46-letniego mężczyznę z Legnicy – informuje starszy aspirant Robert Lemański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Policjanci odnaleźli podejrzanego o podpalenie. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy i miał 2,05 promila alkoholu w organizmie.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 832 dni temu dnia 31/08/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 31, 2016 @ 2:22 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

temida

Bunt w Sądzie Rejonowym w Legnicy

Read More →