DINO1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Policjanci z Chojnowa zapraszają na zbiórkę krwi

Przez   /   14/06/2019  /   No Comments

18 czerwca 2019 r. od godziny 9.00, na parkingu przy Komisariacie Policji w Chojnowie, zaparkuje Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Tego dnia, do godziny 13.00, każdy chętny będzie mógł oddać honorowo krew. Każdy, kto podzieli się krwią, przyczyni się do uratowania czyjegoś zdrowia, a nawet życia. Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie, aby wspomóc zbiórkę krwi, kolejny raz ugoszczą na swoim na terenie Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa 18 czerwca 2019 r. w godz. 9.00-13.00, kolejny raz mundurowi i pracownicy cywilni oraz wszyscy, którzy odwiedzą w tym dniu komisariat, będą mogli honorowo oddać krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych z naszego regionu.

Oddając swój życiodajny płyn, dzielisz się sobą i możesz w ten sposób uratować komuś życie! To nic nie kosztuje. Krew trafia do szerokiej grupy odbiorców, m.in. rannych w wypadkach, osób przewlekle chorych, kobiet w ciąży oraz dzieci.

Aby zostać krwiodawcą, trzeba być zdrową osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość. Wskazane jest wcześniejsze zjedzenie lekkiego posiłku, gdyż nie zaleca się oddawania krwi na czczo. Każdy honorowy dawca kwalifikujący się do oddania krwi, może jednocześnie zostać honorowym dawcą szpiku.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczynić tak piękny gest, jakim jest dar własnej krwi.

mł.asp. Jagoda Ekiert/ Policja

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 95 dni temu dnia 14/06/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 14, 2019 @ 1:38 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

GP_post-www_1020x400px_dynie

Warsztaty dekorowania dyń w Galerii Piastów

Read More →