UM_grudzień
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policjanci uratowali mężczyznę przed śmiercią

Przez   /   14/09/2018  /   No Comments

Dzięki szybkiej interwencji chojnowskich policjantów, żyje 44-letni mieszkaniec gminy Chojnów. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili chwycili go, gdy ten stojąc już na skraju wodospadu, chciał skoczyć. Mężczyzna jest już pod opieką lekarzy.

Chojnowscy policjanci zostali wezwani na interwencję. Zgłaszający powiedział, że na moście, znajdującym się nad rzeką Skora, przebywa mężczyzna, który grozi, że za chwilę skoczy. Nie było chwili do stracenia. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, włączając sygnały świetlne i dźwiękowe.

Po przyjeździe na miejsce zastali 44-letniego mieszkańca gminy Chojnów. Mężczyzna siedział na środku rzeki, na skraju wodospadu. Groził, że się zabije, że zaraz zeskoczy. Był zdecydowany. Funkcjonariusze bez chwili namysłu, wskoczyli do wody i błyskawicznie, w ostatniej chwili chwycili desperata i odciągnęli w bezpieczne miejsce. Z uwagi na wyczuwalną silną woń alkoholu, został przebadany alkomatem. Wynik pokazał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Następnie, mężczyzna został przekazany zespołowi Pogotowia Ratunkowego, które zaopiekowało się niedoszłym samobójcą. Z uwagi na zły stan psychofizyczny, mężczyznę przewieziono do legnickiego szpitala.

Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów, 44-latek żyje.

mł. asp. Izabela Burska/ Policja Legnica

FOT. PIXABAY.COM/HANS

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 94 dni temu dnia 14/09/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 14, 2018 @ 1:13 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

drugs-1276787_960_720

Jakie narkotyki znaleziono przy zatrzymanej policjantce?

Read More →