Robert
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policjanci ujęli seryjnego podpalacza z Legnicy

Przez   /   14/06/2019  /   No Comments

Legniccy policjanci zatrzymali 47-letniego mężczyznę, podejrzanego o podpalenie kilku pojemników na odzież i kontenerów na odpady. Podpalacz został zatrzymany kilka godzin po tym, jak podłożył ogień po raz kolejny. Grozi mu pięć lat za kratami. 

- Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, w wyniku prowadzonych szeroko zakrojonych działań operacyjnych zatrzymali 47-letniego mężczyznę podejrzanego o serię podpaleń na terenie miasta – mówi mł.asp. Jagoda Ekiert. – Policjanci od dłuższego czasu realizowali różnego rodzaju czynności, wyjaśniając okoliczności pożarów pojemników na odzież i kontenerów na odpady, do których doszło w ostatnim czasie na terenie miasta. W wyniku tych zdarzeń nadpalony został samochód marki Renault oraz garaż. Straty opiewają na kwotę blisko 5 tys. złotych. Zatrzymany 47-latek trafił prosto do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

FOT. POLICJA LEGNICA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 101 dni temu dnia 14/06/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 14, 2019 @ 12:12 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zatrzymany audi

Wjechał w motocyklistę i uciekł. Policja go odnalazła

Read More →