Sport TOP new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policjanci kontra jednoręcy bandyci w gminie Miłkowice

Przez   /   06/06/2018  /   No Comments

Wspólne działania chojnowskich policjantów z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego doprowadziły do zabezpieczenia na terenie gminy Miłkowice nielegalnych automatów do gier hazardowych. Za posiadanie nielegalnych automatów do gier w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wys. 100 tys. zł od jednej maszyny.

Policjanci Rewiru Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie wspólnie z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili w lokalu na terenie gminy Miłkowice trzy nielegalne automaty do gier hazardowych.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone przez funkcjonariuszy Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Zabezpieczone automaty zostały przekazane funkcjonariuszom Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Za posiadanie nielegalnych automatów do gier w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wys. 100 tys. zł od jednej maszyny. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym są umieszczane. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

mł.asp. Jagoda Ekiert

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 231 dni temu dnia 06/06/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 6, 2018 @ 11:25 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrany-plik

Moje trzy grosze. Jest dużo nienawiści

Read More →