basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policjanci chodzą od przedszkola do przedszkola

Przez   /   28/09/2017  /   No Comments

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przez cały wrzesień policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy odwiedzają szkoły i przedszkola na podległym terenie. Najważniejszym zadaniem każdego policjanta jest zapewnienie bezpieczeństwa drugiej osobie. Legniccy funkcjonariusze systematycznie przeprowadzają spotkania z dziećmi w szkołach i przedszkolach, ucząc najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze. Dziś odwiedzili Przedszkole nr 1 w Legnicy.

Policjanci legnickiej komendy odwiedzili dzisiaj Przedszkole nr 1 w Legnicy.
Podczas spotkania z milusińskimi rozmawiano na temat zasad bezpiecznego zachowania na drodze, korzystania z rowerów oraz podróżowania w autobusie, bądź samochodzie. Najmłodsi chętnie uczyli się właściwego zachowania w sytuacjach niebezpiecznych oraz gdzie szukać pomocy. Przypomniano numery alarmowe oraz zwrócono uwagę, jak powinna wyglądać rozmowa z dyspozytorem.
Najpierw teoria, później praktyka. Policjantki w zajęciach praktycznych uczyły dzieci jak prawidłowo przechodzić po przejściu dla pieszych.
Zakończenie spotkania „przypieczętowały” policjantki, które podstemplowały maluchom kartki z odciskami palców.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Legnicy

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 439 dni temu dnia 28/09/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 28, 2017 @ 3:06 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

temida

Bunt w Sądzie Rejonowym w Legnicy

Read More →