Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Dwaj poszukiwani listami gończymi już są za kratkami

Przez   /   07/11/2017  /   No Comments

W piątek 3 listopada tuż po godz. 9 policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Zatrzymali dwóch młodych legniczan poszukiwanych listami gończymi. Znaleźli też przy nich susz roślinny pozwalający wytworzyć ok. 60 porcji narkotyków. 

Najpierw zatrzymany został 26-latek, poszukiwany listem gończym celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności. Jego rok starszy kumpel, ukrywający się przed tymczasowym aresztowaniem, zdążył dopaść okna na poddaszu budynku i przedostać się przez nie na sąsiednią klatkę schodową. Daleko nie uciekł – wpadł prosto w ręce funkcjonariuszy zabezpieczających teren akcji.

Susz konopi indyjskich będzie ich nowym problemem.  Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 398 dni temu dnia 07/11/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 7, 2017 @ 11:37 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sad121-1-260x194

W Legnicy pracownicy sądów nie wzięli L-4

Read More →