Goodmorning
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policja ujęła pirata drogowego bez prawa jazdy

Przez   /   05/07/2018  /   No Comments

Kilka minut trwał policyjny pościg za fordem, który nie zatrzymał się do kontroli na ul. Kamiennej w Legnicy. 25-letni kierowca uciekał, bo – jak się okazało po zatrzymaniu – nigdy nie miał uprawnień do jazdy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności i 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów. 

Ford zwrócił uwagę funkcjonariuszy patrolujących wczoraj po południu rejon ul. Nadbrzeżej. Około godz. 16.30 zauważyli samochód, którego tor jazdy wskazywał, że z kierowcą jest jakiś problem. Ruszyli za nim. Na ul. Kamiennej włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne, dając tym samym jasny sygnał kierowcy forda do zatrzymania pojazdu. Ten jednak na widok funkcjonariuszy przyśpieszył. Zaczął się pościg.

Na skrzyżowaniu ul. Kamiennej z ul. Kościelną pirat zatrzymał pojazd, wysiadł i próbował pieszej ucieczki.

- Po kilku minutach był już w rękach policjantów Wydziału Ruchu Drogowego legnickiej komendy – informuje podkom. Iwona Król-Szymajda, oficer prasowa policji. – Piratem drogowym okazał się 23-letni mieszkaniec Legnicy. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Siedząc już w radiowozie wyznał, że uciekał, ponieważ nie posiada prawa jazdy.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 77 dni temu dnia 05/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 5, 2018 @ 12:39 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kurka-021-1024x681

Kto idzie po mandat radnego w Złotoryi (RAPORT)

Read More →