Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

PO zgłosiło Kropiwnickiego do komisji weryfikacyjnej

Przez   /   19/05/2017  /   No Comments

Legnicki poseł Robert Kropiwnicki jest kandydatem Platformy Obywatelskiej do komisji weryfikacyjnej do spraw warszawskiej dzikiej reprywatyzacji. Komisja, którą na najbliższym posiedzeniu powoła Sejm, będzie mogła np. utrzymać w mocy decyzję reprywatyzacyjną, albo uchylić ją, skierować do ponownego rozpatrzenia lub sama zdecydować o odebraniu mienia.

Przewodniczącym komisji, wyznaczonym przez premier Beatę Szydło, będzie wiceministrer sprawiedliwości Patryk Jaki. Zasiądzie w niej jeszcze czterech przedstawicieli PiS oraz po jednym z PO, Nowoczesnej, PSL i Kukiz’15. Platforma delegowała do komisji parlamentarzystę z Legnicy.

Między Jakim a Kropiwnickim iskrzy od czasu, kiedy wiceminister z sejmowej trybuny zarzucił legnickiemu posłowi prowadzenie agencji towarzyskiej. Chodziło o mieszkanie, które poseł wynajmował za pośrednictwem biura nieruchomości. Okazało się, że lokatorka wykorzystywała je do nierządu. Jaki stanął za pomówienie Kropiwnickiego przed sądem, Sprawa jest w toku.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 366 dni temu dnia 19/05/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 19, 2017 @ 2:30 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

srebro 209

Legnica oddycha Srebrem (FOTOGALERIA)

Read More →