PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Piknik rowerowy w Środzie Śląskiej

Przez   /   23/05/2018  /   No Comments

Miasteczko rowerowe, policyjna akcja znakowania jednośladów, rowerowe konkursy z nagrodami, dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci – między innymi takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy w niedzielę 27 maja 2018 r. pojawią się na pikniku z OSiR’em.

Serdecznie zapraszamy do Środy Śląskiej na wiosenny Rodzinny Piknik z OSiR’em tym razem o tematyce rowerowej!
Przygotowaliśmy dla Was program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji od godziny 14:00 stanie miasteczko rowerowe, a tam – gry i wyścigi na rowerach. Dla spragnionych dobrej zabawy i rywalizacji rodzin – jazda na czas na hulajnogach i deskorolkach. Podczas trwania imprezy w ramach policyjnej akcji każdy chętny będzie miał możliwość oznakowania swojego jednośladu. Do dyspozycji uczestników będzie też rowerowy PIT SPOT – gdzie wykonywane będą darmowe naprawy drobnych usterek i niezbędne regulacje. O godzinie 17:00 zapraszamy na Rowerowe Show – emocje gwarantowane!

Przy okazji pikniku będzie można skorzystać także z mniej rowerowych, ale równie ciekawych atrakcji, takich jak dmuchańce dla najmłodszych, strzelanie z łuku. Od godziny 16:00 zapraszamy do strefy kreatywnego działania prowadzonego przez Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami – plastyczny kącik i tworzenie wspólnego obrazu na płótnie.
Podczas pikniku dostępna będzie także strefa gastronomiczna: grill, popcorn, wata cukrowa oraz ogródek piwny dla dorosłych.

Piknik odbędzie się 27 maja, w godzinach 14:00 – 20:00 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Winogronowej 32 w Środzie Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy z rowerami i bez rowerów!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1541 dni temu dnia 23/05/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 23, 2018 @ 10:22 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

crash-test-1620608_1280

Gdzie najlepiej kupić ubezpieczenie OC?

Read More →