PWSZ_MOTO1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Pikieta z różańcami pod szpitalem w Legnicy

Przez   /   10/07/2018  /   1 Comment

Fundacja PRO – Prawo do życia organizuje w czwartek 12 lipca o godz. 18 pikietę antyaborcyjną pod Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Legnicy. “W tym szpitalu od 2016 r. regularnie zabijane są nienarodzone dzieci. W tym roku zamordowano już jedno dziecko. Aborcje dokonywane są na dzieciach podejrzanych o chorobę.” – twierdzą organizatorzy protestu.

Pikieta będzie miała formę publicznej modlitwy z różańcem. Ma to być zadośćuczynienie za publiczne propagowanie aborcji.

Podobny protest odbył się pod legnickim szpitalem  w maju.

FOT. PRO -Prawo do życia Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 76 dni temu dnia 10/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 10, 2018 @ 2:57 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. Ela pisze:

    Nie wiem, o co chodzi w tych protestach? Czy rzeczywiście chodzi o dokonywane zgodnie z prawem aborcje czy też o coś zupełnie innego? Ciekawe, że ich amplituda rośnie zazwyczaj, kiedy zbliżają się wybory. Warto się może przyjrzeć, kto bierze w nich udział i zapytać, dlaczego to robi i czy gdzieś nie kandyduje? A potem – oczywiście – sprawdzić, czy nie jest na liście jakiegoś ugrupowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

targowisko 061

Wypadek na targowisku w Legnicy: cegła rozbiła głowę

Read More →