DINO
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Pijany. Bez uprawnień. Na niedopuszczonym motocyklu

Przez   /   16/05/2018  /   No Comments

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali nietrzeźwego motocyklistę. Jak się okazało, 35 – latek miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna nie posiadł uprawnień do kierowania motocyklem. Dodatkowo motocykl, na którym poruszał się nietrzeźwy nie był dopuszczony do ruchu. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz kierowania pojazdami.

Wszystko wydarzyło się wczoraj około godziny 16:00 w Miłkowicach. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy udali się na zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty. Jak się po chwili okazało mężczyzna niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do rowu. Podczas rozmowy z kierującym funkcjonariusze wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u 35-latka blisko 2 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a motocykl którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu.

Ponadto 35-latek może mówić o szczęściu w nieszczęściu, gdyż zatrzymał się parę centymetrów od betonowego mostku, gdzie w zderzeniu z nim najprawdopodobniej odniósł by liczne obrażenia ciała skutkujące kalectwem a być może nawet śmiercią.

Mężczyzna za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lata pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz kierowania pojazdami.

Źródło: Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 252 dni temu dnia 16/05/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 16, 2018 @ 12:10 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrany-plik

Moje trzy grosze. Jest dużo nienawiści

Read More →