Oberża nowa
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Pierwsze po spadku decyzje kadrowe w Miedzi

Przez   /   23/05/2019  /   No Comments

Poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe w Miedzi! Pięciu zawodników, którym w czerwcu wygasają kontrakty, żegna się z legnickim klubem. Miedź rozpoczęła także rozmowy w zawodnikami, którzy mają stanowić o sile drużyny w nadchodzącym sezonie.

Wraz z końcem sezonu wygasają umowy bramkarzy Sosłana Dżanajewa i Łukasza Sapeli oraz pomocnika Łukasza Garguły. Dodatkowo kończą się wypożyczenia Eltona Monteiro i Mateusza Żyro. Tych pięciu zawodników w nowym sezonie nie zobaczymy już barwach Miedzi.

Z tego grona najbardziej doświadczony w kontekście Miedzi jest 38-letni Łukasz Garguła, który w barwach naszej drużyny od 2015 roku rozegrał 95 meczów ligowych i strzelił 9 bramek. Miał też spory udział, podobnie jak 36-letni Łukasz Sapela, w wywalczeniu przez nasz klub historycznego awansu do Ekstraklasy. Elton Monteiro i Mateusz Żyro dołączyli do Miedzi już w Ekstraklasie na zasadzie wypożyczenia, a Dżanajew wiosną podpisał z Miedzią krótkoterminowy kontrakt.

Wszystkim odchodzącym zawodnikom serdecznie dziękujemy za dotychczasowe występy w barwach naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Miedź rozpoczęła już także rozmowy z zawodnikami, którzy mają stanowić o sile zespołu w nadchodzącym sezonie. Kadrę powinniśmy poznać do 17 czerwca, kiedy to zespół wznowi treningi. O kolejnych ruchach transferowych będziemy informować na bieżąco.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. BARTEK HAMANOWICZ/ MIEDŹ LEGNICA/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 117 dni temu dnia 23/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 23, 2019 @ 3:34 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

lasota,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Jagoda Lasota mistrzynią Europy w akrobatyce

Read More →