Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Pierwsze inwestycje LBO 2018 już gotowe!

Przez   /   08/06/2018  /   No Comments

Zakończyły się prace przy budowie ogródka wielopokoleniowego do zabawy i uprawianiu sportu przy ul. Bydgoskiej oraz placu zabaw, siłowni plenerowej i miejsca wypoczynku przy ul. Stanisławowskiej. Zadania zrealizowano w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Ogródek wielopokoleniowy do zabawy i uprawianiu sportu przy ul. Bydgoskiej zbudowała firma dr Spil Polska, która wygrała przetarg. W ramach tej inwestycji powstał plac zabaw z karuzelą, bujakami, huśtawką oraz siłownia plenerowa m.in. z wioślarzem, orbitkiem, biegaczem. Teren wzbogaca mała architektura z ławkami i stołami do gry w szachy i chińczyka.

Z kolei przy ul. Stanisławowskiej rozbudowano placu zabaw, który powstał wcześniej także w ramach LBO. Tutaj zamontowane zostały m.in.: zestaw zabawowy, karuzela tarczowa, system piramida i zjazd rurowy. Na siłowni: biegacz, drążek, koła Tai-Chi, orbitek, prasa nożna, rowerek , wioślarz i twister-wahadło.Są także elementy małej architektury: cztery ławki z oparciem, stojak na rowery, stół do gry w chińczyka i w szachy. Prace zostały wykonane także przez firmę dr Spil Polska.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

strefa20190517_0030

KGHM wzmocnił Klaster Edukacyjny LSSE

Read More →