Top sport
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Performance audiowizualny z wykładem w piątek w teatrze

Przez   /   10/08/2017  /   No Comments

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Artystycznych i Kulturalnych NETCETERA oraz Teatr Modrzejewskiej w Legnicy zapraszają na drugie spotkanie pn. Technologie, organizowane w ramach projektu „Performance – instrukcja obsługi”. Spotkanie składające się z performance audiowizualnego, wykładu performatywnego i prezentacji  odbędzie się w piątek, 11 sierpnia o godz. 19:00 w Teatrze Modrzejewskiej – Hall Ratusza/Sala Prób. Wstęp wolny.

Projekt „Performance – instrukcja obsługi” jest cyklem prezentacji i wystaw poświęconych problematyce performance, ujętych w czterech odrębnych blokach tematycznych: “historie opowiadane”, “technologie”, “ciało”, “rytm i struktura”. Na poszczególne odsłony cyklu składają się: performance wykonywany na żywo przed zgromadzoną publicznością, autoprezentacja artysty wraz z komentarzem do własnej twórczości, dyskusja moderowana przez prowadzącego spotkanie oraz pokazy wideo, prezentujące dokumentację performance’ów.

W programie:„Performance – instrukcja obsługi” Nr 2 – TECHNOLOGIE znalazły się:

INIRE – performance audiowizualny. Obserwacja, rejestracja i rekompozycja dźwięków i obrazów przestrzeni miejskiej. ZOBACZ: 

Viola Kuś – wykład performatywny. Prezentacja materiałów dokumentacyjnych z projektu naukowo – artystycznego “Neurofizjologia artysty w performance”. ZOBACZ

Koordynatorami i kuratorami cyklu są Małgorzata Dancewicz, Dariusz Fodczuk.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Legnica.

Źródło: NETCETERA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 341 dni temu dnia 10/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 10, 2017 @ 12:02 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Grzyb5, olej na desce, 2018, 22 x 22 cm_resize

“Szara codzienność”. Nowa wystawa w Galerii Ring

Read More →