basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Pajączek już nie prezes. Nowy skład zarządu Miedzi

Przez   /   09/07/2018  /   No Comments

Po 7 latach z zarządu Miedzi Legnica odchodzi Martyna Pajączek. Nowy zarząd będzie pracował w trzyosobowym składzie: Marta Żołędziewska, Przemysław Kołkowski, Tomasz Brusiło.

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi, jest wdzięczny Martynie Pajączek za pracę, dzięki której Legnica ma jeden z najlepiej poukładanych klubów w Ekstraklasie. Chce, by pozostała blisko. Będzie członkiem rady nadzorczej Miedzi. Jako przewodnicząca rady nadzorczej DSA Financial Group dopilnuje też biznesów Dadełły.

- . Jest to ten etap w moim życiu, którego nie mam ochoty kończyć – mówiła wzruszona Martyna Pajączek. – Mam nadzieję, że będzie mi dane jeszcze przy Miedzi trochę popracować. Za dotychczasowy czas dziękuję współpracownikom, kibicom, władzom miasta i wszystkim osobom zaangażowanym w projekt Miedzi.

W składzie nowego zarządu są radca prawny Marta Żołędziewska, dotychczasowy kierownik klubu Przemysław Kołkowski i Tomasz Brusiło, który od 2011 roku był rzecznikiem prasowym Miedzi.

– Mam taką politykę od lat, że w swoich firmach rzadko sięgam po ludzi z zewnątrz. Jeśli jest to tylko możliwe, daję szansę tym, którzy pracują w moich spółkach. Mam taki styl zarządzania. Teraz postanowiłem zarządzanie klubem oddać tym, którzy do tej pory odpowiadali za poszczególne piony organizacyjne – mówi Andrzej Dadełło.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZ.LEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 227 dni temu dnia 09/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 9, 2018 @ 2:37 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

reczna,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Szczypiorniści z Legnicy w ósemce najlepszych w kraju

Read More →