basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Ostatni dzwonek. Do jutra można zgłosić się do LBO

Przez   /   20/05/2019  /   No Comments

Dobiega końca trzytygodniowy okres przewidziany na zgłaszanie wniosków do Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Jeśli masz pomysł, jak wykorzystać 2 750 000 zł zarezerwowano na tegoroczny LBO, skorzystaj z generatora wniosków i powalcz o swą wizję. Można to zrobić tylko do 21 maja.

Generator wniosków jest na stronie www.lbo.legnica.eu”. Miasto znacznie ułatwiło procedurę zgłaszania projektów. Koniec z bieganiem po sąsiadach z listą. Wystarczą dwa podpisy (w tym podpis lidera – pomysłodawcy), by zgłosić projekt do konkursu. Po raz pierwszy własne projekty mogą przeforsować także dzieci. Nawet kilkulatek, jeśli chce i potrafi, może zgłosić swój pomysł do Legnickiego Budżetu Obywatelskiego jako lider.

Na każdy z 11 obszarów Legnicy przewidziano 270 tys. zł. Ale po raz pierwszy można zgłosić też projekt przekraczający ten limit. Jeśli mieszkańcy tak zdecydują, w ramach LBO można zrealizować dużo większe inwestycje niż budowa placu zabaw czy parkingu. Warto wykorzystać tę szansę.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 120 dni temu dnia 20/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 22, 2019 @ 8:05 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2019-09-16

Kolej wróci do Złotoryi. Jaki pomysł na dworzec ma miasto

Read More →