PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

“Wyspa przetrwania” z osiemnastolatką z Legnicy

Przez   /   08/08/2017  /   No Comments

Od września w Polsacie rusza przygodowe reality show “Wyspa przetrwania”. Wśród 16 uczestników programu, którzy odcięci od cywilizacji, zdani wyłącznie na siebie będą walczyć o przetrwanie na tropikalnej wyspie, jest licealistka z Legnicy Julia Maciuszek.

Program – polska wersja reality show “Survivor” realizowanego wcześniej przez 50 nadawców – będzie prawdopodobnie hitem jesiennej ramówki Polsatu. Kręcono go na jednej z wysp archipelagu Fidżi na Oceanie Spokojnym. Ekipa pod koniec lipca wróciła do Polski  Trwa montaż poszczególnych odcinków. Ukazał się już też zwiastun “Wyspy przetrwania”, złożony z migawek z planu. Wśród uczestników można rozpoznać 18-letnią Julię Maciuszek. Śliczna legniczanka nie po raz pierwszy pojawia się na szklanym ekranie. W ubiegłym roku zakwalifikowała się do szóstej edycji programu “Top Model”. Wtedy podczas castingu zaprezentowała swe akrobatyczne umiejętności – owoc kilku lat treningów w grupie Ocelot pod okiem mistrzów świata ze Złotoryi. Z “Top Model” dość szybko odpadła, ale “Wyspa przetrwania” to może być coś dla niej, bo akrobatyka uczy wytrwałości, cierpliwości, hartu ducha.

16 śmiałków było przez 30 dni poddawanych ekstremalnym próbom na odciętej od cywilizacji rajskiej wyspie. Cierpieli głód, strach, wściekłość, żal. Kamery zarejestrowały rodzące się w grupie konflikty i miłość. przez kilka jesiennych tygodni w piątkowe wieczory Polsat będzie karmił tymi emocjami swoich widzów.

Legniczanka jest najmłodszą z 16 uczestników reality show Polsatu.

FOT. FACEBOOK.pL/ WYSPA PRZETRWANIA *screen)

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pracownia-015-1024x681

Bezpłatne zajęcia w Otwartej Galerii Sztuki

Read More →