UM_grudzień
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Nowe stroje na wiosnę dla piłkarzy Konfeksu

Przez   /   30/01/2015  /   No Comments

Na boisku liczy się talent, umiejętności i praca zespołowa. Każde podanie piłki przesądza o dalszym biegu gry, decydując o zwycięstwie lub porażce. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy klubu KS Konfeks Legnica, którzy przygotowując się do rundy wiosennej, zaczęli intensywne treningi w strojach od nowego partnera – firmy KiK.

Klub Piłkarski KS Konfeks Legnica zrzesza zawodników drużyn dziecięcych, młodzieżowych i seniorskich. W ostatnim czasie nowe stroje dla klubu przekazał sklep odzieżowy KiK, mieszczący się w C.H. Ferio Legnica. W skład przekazanych dla kilku drużyn kompletów wchodzą koszulki, spodenki getry.

„Ogromną satysfakcję daje nam angażowanie się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Postanowiliśmy nawiązać współpracę z lokalnym klubem i przekazać dla piłkarzy z klubu Konfeks Legnica sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że w nowych strojach chłopaki sięgną po najwyższe trofea. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za strzelone bramki” – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.

Rundę jesienną pierwsza drużyna KS Konfeks Legnica zakończyła na 9 miejscu w ligowej tabeli, z dorobkiem 19 punktów. Drużyna juniorów młodszych, z 9 punktami na koncie, zajmuje miejsce 14. Od stycznia rozpoczęły się intensywne treningi przygotowujące do rundy wiosennej, w której zawodnicy zamierzają powalczyć o awans, przynajmniej o kilka oczek w tabeli.

Źródło: GutPR

FOT. GUTPR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1415 dni temu dnia 30/01/2015
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 30, 2015 @ 1:00 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

unihokej (1)

Najlepsza drużyna unihokeja na Dolnym Śląsku – z I LO

Read More →