Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Nowe miejsce do sportu, rekreacji, edukacji

Przez   /   29/06/2017  /   No Comments

Firma Bud-Ziem wygrała przetarg na budowę kompleksu rekreacyjno–edukacyjnego na terenie Szkoły Podstawowej nr 1. Zwycięzca przedstawił najkorzystniejszą ofertę z ceną około 874 tys. zł. Inwestycja realizowana będzie w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacja dla Miasta Legnicy na lata 2015–2020.
W ramach kompleksu w miejsce starego zbudowane zostanie nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej i koszykówki oraz skocznia w dal. Powstaną trybuny i trawniki, zasadzone będą drzewa, a teren oświetlony.
Ta inwestycja jest kolejnym zadaniem w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji. Obecnie rozpoczyna się przebudowa ul. Wrocławskiej (od placu Sybiraków do skrzyżowania z Nadbrzeżną. Wybrani zostali już wykonawcy rewitalizacji kamienic przy ul. Kamiennej i Kościelnej. Powtórnie ogłoszono przetarg na wybór wykonawcy, który rozbuduje i zaadaptuje budynek przy ul. Kościelnej 3 na Centrum Integracji Społecznej wraz z zagospodarowaniem terenu. Termin składania ofert do 7 lipca.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 528 dni temu dnia 29/06/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 29, 2017 @ 6:26 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

cubala

Spotkanie z Agnieszką Cubałą w legnickiej bibliotece

Read More →