Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Nowe chodniki przy ul. Dziłkowej i Horyzontalnej

Przez   /   30/08/2017  /   No Comments

Zakończyła się przebudowa chodników przy ul. Działkowej i Horyzontalnej. Przy Działkowej uszkodzone nawierzchnie betonowe i asfaltowe wymieniono na kostkę betonową, ułożono obrzeża i krawężniki. Koszt inwestycji to około 100 tys. zł.
Z kolei przy ul. Horyzontalnej zniszczona głównie przez korzenie drzew nawierzchnia betonowa została wymieniana na kostkę. Koszt tego remontu to około 32 tys. zł.
W tym roku przebudowano i wyremontowano już chodniki przy ul. Radosnej i Świerkowej oraz przy Batorego, Wańkowicza, Gombrowicza, Gałczyńskiego, Staffa, Norwida, Okrzei, Działkowej i Horyzontalnej. Wartość tych zadań wyniosła w sumie około 550 tys. zł.
W tegorocznym budżecie na przebudowy i remonty chodników miasto przeznacza około 1,8 mln zł, nie wliczając w to zadań tego typu, realizowanych w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. W tej formule zakończyła się przebudowa chodnika przy ul. Gwiezdnej i Paderewskiego.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 467 dni temu dnia 30/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 30, 2017 @ 11:00 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

cubala

Spotkanie z Agnieszką Cubałą w legnickiej bibliotece

Read More →