Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Nowak po wygranej z Wisłą: Dziękuję naszym kibicom

Przez   /   25/02/2019  /   No Comments

Miedź Legnica wygrała z Wisłą Płock 2:1. Oba zespoły okupują dół tabeli i oba są realnie zagrożone spadkiem. Jak mecz komentują trenerzy obu drużyn?

Jose Vicuna (Wisła Płock):

- Gratuluję zwycięstwa Miedzi Legnica. Rywale mieli więcej z gry, ale sytuacje bramkowe były po jednej i drugiej stronie. Mieliśmy bardzo dobry początek pierwszej połowy. Grzegorz Kuświk miał okazję, której niestety nie wykorzystał. Miedź strzeliła pierwszą bramkę z kontry po stałym fragmencie gry. Potem my wyrównaliśmy po stałym fragmencie. Druga połowa była bardziej wyrównana, byliśmy w większym posiadaniu piłki niż w pierwszej odsłonie. Nie było dużo sytuacji bramkowych. Niestety straciliśmy drugą bramkę po błędzie, co sprawiło, że przegraliśmy mecz.

Dominik Nowak (Miedź Legnica):

- Nie chciałbym oceniać spotkania pod względem piłkarskim. W wielu sytuacjach boiskowych pokazaliśmy charakter i determinację. Zespół udowodnił, że zasługuje na duży szacunek. To było motto tej wygranej. Dla mnie to bardzo istotne. Oczywiście ciężar gatunkowy był niezwykle ważny. Możemy dzisiaj wyciągać z tego meczu wiele wniosków, czy to w grze defensywnej, czy ofensywnej. Zrobimy to, ale na gorąco jestem szczęśliwy, że wygraliśmy. To na razie początek, ale te trzy punkty są niezwykle istotne, gdy gramy z bezpośrednimi rywalami. Wiemy jaki cel na razie mamy, bo to jest walka o utrzymanie. W imieniu zespołu dziękuję naszym kibicom za wsparcie, bo derby były bolesne dla nas wszystkich, dla Legnicy, ale kibice pokazują, że są dalej z tym zespołem. Ten 12 zawodnik pozwoli nam walczyć o utrzymanie ekstraklasy dla Legnicy. Oczywiście zrobimy wszystko, by tak się stało.

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 83 dni temu dnia 25/02/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 25, 2019 @ 8:34 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dji_0053,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Najlepsi młodzi lekkoatleci z Dolnego Śląska w Legnicy

Read More →