PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Nowak: Miedź musi podnieść się mentalnie na Śląsk

Przez   /   01/04/2019  /   No Comments

Miedź Legncia przegrała mecz z Zagłębem Sosnowiec 0:2. W tabeli jest zajmuje czwarte miejsce od dołu. – Nie przegraliśmy wojny, tylko małą bitwę. Musimy się szybko podnieść mentalnie i dobrze przygotować do wtorkowego spotkania – mówi trener Dominik Nowak. We wtorek 2 kwietnia na stadionie we Wrocławiu Miedź gra ze Śląskiem Wrocław.

Co mówią po sobotnim meczu trenerzy obu drużyn?

Valdas Ivanauskas (Zagłębie Sosnowiec): Jesteśmy zadowoleni z tego meczu. To pierwsza wygrana na wyjeździe, a poza tym w końcu zagraliśmy na zero z tyłu. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, w drugiej Miedź nas przycisnęła, ale wytrzymaliśmy tę presję.

Dominik Nowak (Miedź Legnica): Na pewno jeżeli chodzi o samo spotkanie, jesteśmy mocno rozczarowani wynikiem. Wiedzieliśmy, że przyjedzie mocno zdeterminowany zespół, grający o pełną pulę. To czego nam zabrakło to konsekwencja w pierwszej połowie. Mieliśmy problemy z odbiorem. Przy pierwszej bramce popełniliśmy duży błąd. Kluczowym elementem, który zaważył była skuteczność. Mieliśmy sytuacje na 1:1 Romana czy Fabiana Piaseckiego. Rafał strzelił nieuznaną bramkę. Nie będę komentował kontrowersji, bo to nie one zaważyły. Jeżeli chcemy wygrywać musimy być bardziej skoncentrowani w decydujących momentach. Było dużo sytuacji, ale szczęście było po stronie Zagłębia. Gra toczy się dalej. Nie przegraliśmy wojny, tylko małą bitwę. Musimy się szybko podnieść mentalnie i dobrze przygotować do wtorkowego spotkania.

FOT. MIEDŹ LEGNICA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 79 dni temu dnia 01/04/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 1, 2019 @ 9:00 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_5134,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Puchar Polski i Europy w Nordic Walking w Legnicy

Read More →