Majorka
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Norwegia w obiektywie Darka Borowca w SDK Kopernik

Przez   /   01/02/2018  /   No Comments

W najbliższy piątek, o godzinie 17.30, Klub Mieszkańców “Agatka” (ul. Artyleryjskia 40f), zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Globtroter. Uczestników spotkania, w podróż zabierze Darek Borowiec, legnicki fotograf, pasjonat biwakowania “na dziko” i członek grupy eksploracyjnej Strefa Pisiont (www.facebook.com/strefa.pisiont).

Podążając za obiektywem jego kamery i aparatu, poznamy ciekawe miejsca południowej Norwegii, takie jak góra Kjerag, z charakterystyczną kilometrową szczeliną, w której zaklinowany jest kilkutonowy głaz Kjeragbolten, czy kultowy klif Preikestolen, z półką skalna o wysokości 604 metry. W jego relacji wideo zobaczymy też charakterystyczne kościoły klepkowe, potężne norweskie wodospady, fiordy, a także mnóstwo innych, magicznych miejsc, które niekoniecznie znajdują się w folderach biur podróży.

Ciekawostką jest możliwość poznania tego kraju poza sezonem, w październiku, gdy już niewielu turystów decyduje się odwiedzenie Norwegii. Autor opowie o przygotowaniach do wyprawy, sposobach na podróżowanie bez konieczności uszczuplania portfela, a także o atutach biwakowania “na dziko”. W trakcie spotkania, wyemitowany zostanie 45 minutowy wideoreportaż, oraz zaprezentowane będą zdjęcia z wyprawy Darka Borowca. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Źródło” SDK Kopernik w Legnicy
    Drukuj       Email
  • Publikowany: 313 dni temu dnia 01/02/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 1, 2018 @ 11:23 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Balbinki i QUEST (1)

Balbinki i Quest – mistrzowie tańca z Legnicy

Read More →