Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Naprawy na zbiorczej drodze południowej. Uwaga, objazd!

Przez   /   10/05/2018  /   No Comments

Wykonawca zbiorczej drogi południowej z mostem na Kaczawie, toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego SA – poinformowało o wprowadzeniu tymczasowej zmiany organizacji ruchu na tej drodze. Ma to związek z przeprowadzeniem koniecznych napraw gwarancyjnych. Początek – od 14 maja br.

Wykonawca dokona wszystkich napraw nawierzchni na własny koszt, w ramach 10-letniej gwarancji. W lutym i kwietniu br. gminna komisja, dokonująca przeglądów gwarancyjnych, stwierdziła wady powstałe w warstwie ścieralnej nawierzchni na odcinku od Bielańskiej do ronda przy Topolowej oraz na odcinku od skrzyżowania z ul. Jaworzyńską w kierunku mostu.
Frezowanie nawierzchni zewnętrznej, zdaniem wykonawców, potrwa od 14 do 16 maja. Układanie nowej masy asfaltowej przewiduje się w dniach od 17 do 19 maja. Nakładanie grubowarstwowych oznakowań na jezdni uzależnione jest od warunków atmosferycznych i może potrwać do 15 czerwca.
Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzi zakaz jazdy samochodów w ciągu dnia od godziny 6.00 do 18.00 (nocą jazda będzie możliwa). Zakaz nie dotyczy komunikacji miejskiej MPK. Całkowicie zamknięty będzie odcinek zbiorczej drogi południowej od Jaworzyńskiej do ronda przy Topolowej i od ronda do al. Rzeczypospolitej. Mieszkańcy ulic Wodnej i Strzeleckiej będą dojeżdżać ul. Topolową. Przy ul. Bielańskiej od strony garaży wprowadzony będzie ruch dwukierunkowy na drodze wewnętrznej przy al. Rzeczypospolitej 125.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 258 dni temu dnia 10/05/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 10, 2018 @ 2:44 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrany-plik

Moje trzy grosze. Jest dużo nienawiści

Read More →