um_team
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Najlepszy Dzielnicowy w powiecie legnickim

Przez   /   09/01/2018  /   No Comments

Zakończyło się już głosowanie na Najpopularniejszego Dzielnicowego w etapie pierwszym. Do finału wojewódzkiego przeszło 26 funkcjonariuszy – zwycięzców w każdym z miast i powiatów. W naszym powiecie legnickim Najlepszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Artur Koszycarz z Rewiru I Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, na którego oddano 362 głosy.

I etap plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska trwał od 15 grudnia 2017 r. do 8 stycznia br. Na portalach internetowych dwóch dolnośląskich redakcji (Słowo Polskie Gazeta Wrocławska, TV Echo 24) prezentowani byli dzielnicowi z 26 miast i powiatu dolnego śląska Można było na nich głosować za pomocą SMS-ów. Z powiatu legnickiego Najpopularniejszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Artur Koszycarz z Rewiru I Dzielnicowym Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, na którego oddano 362 głosy.

Mł. asp, Artur Koszycarz – służbę w Policji rozpoczął 8 lat temu. Przez prawie dwa lata pracował w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym Wydziału Prewencji legnickiej komendy. Od 6 lat pracuje jako dzielnicowy Rewiru I Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Był wielokrotnie nagradzany za swoją służbę przez Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Dzielnicowy zajmuje się sprawami mieszkańców ulic: Bankowa od nr 1 do nr 7, Biskupia, Rynek, Chojnowska od nr 1 do nr 25, Dziennikarska od nr 1 do nr 11, Grodzka, Gwarna, Młynarska od nr 7 do nr 17, Najśw. M. Panny, Nowa, Paderewskiego, Piekarska, Pl. Katedralny, Pl. Mariacki, Bilsego, Pl. Boh. Getta, Skwer Fr. Pałki, Witelona,Wjazdowa, Św. Piotra, Szpitalna od nr 1 do nr 3, Środkowa, Łączyńskiego, Pl. Powstańców Wielkopolskich, Pl. W.M. Meisslera, Złotoryjska od nr 1 do nr 40, Pl. Słowiański. Dzielnicowy angażuje się intensywnie w działania profilaktyczne na rzecz szkół i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych a także za publiczne wspieranie i popularyzowanie działań szkoły wpływające na pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym. Od wielu lat współpracuje z Ochotniczym Hufcem Pracy, gdzie przygotowuje młodzież do konkursu z wiedzy o policji. Dodatkowo dzielnicowy propagując zdrowy tryb życia uprawia regularnie bieganie oraz pływanie. Uczestniczy również w zawodach sportowych.

Gratulujemy naszemu koledze zwycięstwa w I etapie konkursu na szczeblu powiatowym. II etap głosowania wojewódzkiego rozpocznie się dzisiaj tj. 9 stycznia o godz. 11. Do II etapu plebiscytu każdy finalista przechodzi ze swoją liczbą głosów. Zachowuje również swój kod do głosowania DDR.226.

mł. asp. Jagoda Ekiert/ Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 287 dni temu dnia 09/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 9, 2018 @ 11:28 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

legnica-sesja-nadzwyczajna-015

Skład Rady Miejskiej w Legnicy na nową kadencję

Read More →