Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Na dozór policyjny przyszedł z dragami. Był poszukiwany

Przez   /   22/05/2019  /   No Comments

Policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mieszkańca Legnicy, gdy stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary 6 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności. Policjanci znaleźli też przy nim narkotyki.

- Wczoraj do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy stawił się na dozór policyjny 30-letni mieszkaniec Legnicy – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa. – To jego środek zapobiegawczy za podejrzenie popełnienia przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. W trakcie podpisywania dozoru, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia w nim kary 6 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa narkotykowe. Jednak nie był to koniec kłopotów 30-latka, bowiem w trakcie sprawdzanie odzieży dozorowanego mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mieszkaniec Legnicy miał przy sobie metamfetaminę.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po przedstawieniu zarzutu za posiadanie narkotyków zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

FOT. POLICJA LEGNICA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 123 dni temu dnia 22/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 22, 2019 @ 12:27 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zatrzymany audi

Wjechał w motocyklistę i uciekł. Policja go odnalazła

Read More →