basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Na A4 policja zatrzymała… pijanego rowerzystę

Przez   /   16/04/2018  /   No Comments

Pijany 66-latek jechał rowerem autostradą A4 w kierunku Wrocławia. Zatrzymany przez legnickich policjantów mężczyzna tłumaczył, że wypił piwo i chciał sobie skrócić drogę do domu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało u kierowcy blisko 2 promile alkoholu.

 

15 kwietnia br., około godziny 22:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymał informację od kierowców, że autostradą A4 w kierunku Wrocławia jedzie rowerzysta. Na miejsce natychmiast wysłano patrol drogówki. Kiedy funkcjonariusze dojechali do 83 km autostrady w kierunku Wrocławia (gm. Krotoszyce) zauważyli poruszający się slalomem rowerzystę bez wymaganego oświetlenia. 66-latek był kompletnie zaskoczony interwencją policjantów. Tłumaczył im, że wypił piwo i chciał sobie skrócić drogę do domu, dlatego wjechał na autostradę. Badanie przeprowadzone alkomatem przez funkcjonariuszy wykazało, że mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

66-latek z uwagi na swój stan nietrzeźwości został umieszczony w Miejskiej Izbie Wytrzeźwień w Legnicy. Gdy mężczyzna wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany i za swoje czyny odpowie przez sądem.

mł.asp. Jagoda Ekiert/ Policja Legnica

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 282 dni temu dnia 16/04/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 16, 2018 @ 3:13 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrany-plik

Moje trzy grosze. Jest dużo nienawiści

Read More →