Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Uszatek rusza w podróż Kolejami Dolnośląskimi

Przez   /   10/04/2018  /   No Comments

Muzeum Miedzi w Legnicy – organizator wystawy o postaciach z dobranocek z czasów PRL-u – wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi zapraszają do zrobienia sobie selfie z Misiem Uszatkiem. W piątek 13. kwietnia Uszatek wsiądzie do pociągu odjeżdżającego z Legnicy w kierunku Wrocławia. Druga taka okazja do rodzinnej podróży z Misiem, “co klapnięte uszko ma” już się pewnie nie powtórzy.

W ramach projektu Pociągi Pełne Kultury legnickie Muzeum Miedzi oraz Koleje Dolnośląskie organizują akcję “Miś, który jeździł koleją”. Kiedy? W piątek trzynastego. “Wspólnie spróbujemy odczarować tę datę i zaprosimy Pasażerów do Muzeum Miedzi na niezwykłą wystawę “Pora na dobranoc…”, gdzie można spotkać starych bajkowych bohaterów z czasów PRL-u.”

Wystawę można zwiedzać do końca czerwca. A już w piątek w wybranych pociągach KD podróżować będzie Mis Uszatek. Każdy, kto zrobi sobie z nim zdjęcie i udostępni  je na Facebooku, otrzyma niespodziankę.

Do zobaczenia w pociągu Kolei Dolnośląskich już w piątek. Odjazd z Legnicy w kierunku Wrocławia o godz. 14:10!

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sso andrzej szliwa

Pod górkę. Proces mecenasa oskarżonego o oszustwa

Read More →