saturn
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Miodzio morze. Kolonie dla dzieci nad Bałtykiem

Przez   /   10/07/2017  /   No Comments

Fundacja na rzecz Dzieci Zagłębia Miedziowego ma jeszcze kilka wolnych miejsc na  koloniach, które organizuje nad Bałtykiem dla dzieci w wieku 7-15 lat. Profilaktyczny turnus  w miejscowości Pogorzelica potrwa od 1 do 4 sierpnia. To dla nich okazja nie tylko do dobrego wypoczynku, ale również skorzystania z kuracji propylisowej, mającej pozytywny wpływ na poziom ołowiu oraz odporność młodych organizmów.

Pogorzelica to miejscowość wypoczynkowa na Pobrzeżu Szczecińskim, w okolicach Rewala. To tam Fundacja na rzecz Dzieci Zagłębia Miedziowego zabierze w tym roku dzieci z Legnicy i okolic, by spędziły dwa tygodnie w czystszym, mniej zanieczyszczonym ołowiem środowisku. Zaplanowano dwa turnusy: od 1 do 14 sierpnia i od 14 do 27 sierpnia (na ten drugi nie ma już wolnych miejsc). Dwutygodniowy pobyt kosztuje tylko 999 złotych. W cenę wliczone są przejazd autokarem z Legnicy, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (4 posiłki dziennie), kuracja propylisowa, całodobowa opieka wychowawcza i medyczna, ubezpieczenie NW, ratownik wodny. Zaplanowano gry i zabawy na plaży, wycieczki oraz inne atrakcje.

RYC. FUNDACJA NA RZEZ DZIECI ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO

tekst sponsorowany

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Kolorowe-Święto-Legnicy-MEGA-FOTOGALERIA-«-24legnica.pl-Google-Chrome-2017-09-07-163612.bmp-300x224

Bezpłatne autobusy dowiozą legniczan na święto miasta

Read More →