Majorka
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź wznowiła treningi po zimowej przerwie

Przez   /   09/01/2018  /   No Comments

23 zawodników miał do dyspozycji sztab szkoleniowy Miedzi na pierwszych zajęciach po zimowej przerwie. Wśród nich był napastnik Mariusz Idzik, który zakończył rehabilitację i może trenować z pełnymi obciążeniami. – Przed nami okres ciężkiej pracy, by jak najlepiej przygotować zespół do rundy wiosennej – mówi trener Dominik Nowak.

Piłkarze Miedzi po raz pierwszy po zimowej przerwie spotkali się w poniedziałkowe popołudnie. Po odprawie ze sztabem trenerskim wyszli na krótkie zajęcia na świeżym powietrzu. Brało w nich udział 23 zawodników, wśród nich także Mariusz Idzik, który zakończył rehabilitację po poważnej kontuzji. Natomiast indywidualnie trenuje na razie Michał Bartkowiak (jest w trakcie rehabilitacji po operacji ścięgna Achillesa), który do treningów z drużyną powinien być gotowy za dwa tygodnie. Na poniedziałkowych zajęciach pojawił się także Hubert Antkowiak, który w minionej rundzie był wypożyczony do 2-ligowej Warty Poznań, a sztab trenerski Miedzi chciał przyjrzeć się aktualnej dyspozycji młodego napastnika.

We wtorek zawodników czekają badania medyczne, w środę testy sprawnościowe i wydolnościowe, a później już tylko ciężka praca nad formą na rundę wiosenną Nice 1 Ligi. Pierwszy sparing legnicka drużyna rozegra w sobotę 13 stycznia w Jarocinie z ekstraklasową Arką Gdynia (o godz. 13.00).

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWIC Z

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 341 dni temu dnia 09/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 9, 2018 @ 11:18 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

unihokej (1)

Najlepsza drużyna unihokeja na Dolnym Śląsku – z I LO

Read More →