agem_popr
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź schodzi z treningowych obciążeń

Przez   /   03/07/2018  /   No Comments

Piłkarze Miedzi Legnica wrócili już z Opalenicy i po wolnym poniedziałku, we wtorek wznowili treningi. Legniczanie w bieżącym tygodniu zejdą z obciążeń treningowych i skupią się przede wszystkim na treningach taktycznych.

W trzecim tygodniu przygotowań do zbliżającego się sezonu Ekstraklasy, Miedź będzie trenowała na  własnych obiektach, a  w sobotę w Kielcach zmierzy się z mistrzem Grecji drużyną AEK Ateny. W sumie w trakcie tego tygodnia Miedź odbędzie pięć jednostek treningowych. – Schodzimy z obciążeń po dwóch pierwszych, mocnych tygodniach. Zmniejszamy objętość treningów, ale nie rezygnujemy z ich intensywności. Będziemy dalej kształtować motorykę. Skupimy się na elementach dynamiki i szybkości – mówi trener Dominik Nowak.

Podczas treningów nie zabraknie także elementów taktycznych, które drużyna będzie mogła przetestować już w najbliższą sobotę w meczu z bardzo silnym rywalem. – W treningach będzie także więcej elementów taktycznych. Na koniec czeka nas bardzo fajny sprawdzian z AEK Ateny, na który na pewno zabierzemy zawodników, którzy będą do naszej dyspozycji od pierwszego meczu ligowego – dodaje Dominik Nowak.

Miedź Legnica z AEK Ateny zagra w Kielcach na stadionie miejscowego OSiR-u przy ul. Szczepaniaka. Początek o godz. 18:00.

Źródło: Miedź Legnica

FOTO: B.Hamanowicz/www.miedzlegnica.eu

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 82 dni temu dnia 03/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 3, 2018 @ 1:01 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2018-faurecja-sponsorem-miedzi_1537449818_9818

Faurecia nowym sponsorem Miedzi Legnica

Read More →