Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź podpisała kontrakt z Rafałem Adamskim

Przez   /   22/12/2018  /   No Comments

Utalentowany, 17-letni napastnik Rafał Adamski podpisał dziś pierwszy w swoim życiu profesjonalny kontrakt piłkarski. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica dołączył tym samym do drużyny Dominika Nowaka i będzie zawodnikiem Miedzi przez najbliższe trzy lata.

Rafał Adamski to 17-letni zawodnik Akademii Miedzi, który w półtora roku zapewnił sobie profesjonalny kontrakt piłkarski w ekstraklasowej Miedzi Legnica. Adamski trafił do legnickiej Akademii półtora roku temu z Dzierżoniowa. Zawodnik szybko pokazał się z dobrej strony i zadebiutował w barwach legnickiego klubu. Początkowo był zawodnikiem drużyn juniorskich, z których szybko trafił do Miedzi II Legnica, gdzie w swoim debiucie zdobył gola w meczu ze Stilonem Gorzów. Adamski prezentował się na tyle dobrze, że uwagę na 17-latka zwrócił Dominik Nowak. Trener ekstraklasowej Miedzi dołączył zawodnika do treningów z pierwszym zespołem.

- Na pewno podoba mi się w nim jego odwaga. Jest na treningach widoczny. Fizycznie będzie musiał jeszcze pracować, natomiast liczymy na jego szybki i dobry rozwój. Jest to ciekawy chłopak. Ma dobre umiejętności czysto piłkarskie. Na pewno ma spore umiejętności techniczne, jest dobrze wyszkolony. W połączeniu z jego odwagą daje to dość ciekawy materiał na piłkarza – mówi trener Dominik Nowak.

Kontrakt Rafała Adamskiego z Miedzią Legnica będzie obowiązywał przez najbliższe 3 lata.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 180 dni temu dnia 22/12/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 21, 2018 @ 8:15 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

nemanja-mijuskovic_1560881974_1974

Nemanja Mijusković – z Czarnogóry do Miedzi Legnica

Read More →