basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 0:0. Derby przyjaźni

Przez   /   03/04/2019  /   No Comments

Żadna bramka nie padła w derbach Miedzi Legnica ze Śląskiem Wrocław. Komentatorzy określają mecz jako rozczarowujący, nudny i bezbarwny Ale trenerzy obu drużyn są zadowoleni z wyniku. 

Vítězslav Lavička (Śląsk Worcław):

- Dziś remis to sprawiedliwy wynik. Mecz zakończył się bezbramkowo. Brakowało mi dziś energii w drużynie. Pierwsza połowa była zła. Brakowało nam jakości. W drugiej było lepiej. Była dobra organizacja gry w obronie. Nie straciliśmy gola. Jednak w ataku brakowało nam lepszej jakości.

Dominik Nowak (Miedź Legnica):

- Samo spotkanie i wynik był sprawiedliwy. Były fajne fazy w grze Miedzi i dobra kontrola w przejściach z ataku do obrony. Zagraliśmy mądrze taktycznie i realizowaliśmy założenia. Tempo było nie takie jakiego oczekiwali kibice. Były to piłkarskie szachy, nikt nie chciał się wychylić zbyt mocno. Derby, które były momentami derbami przyjaźni. Można grać co trzy dni, ale w tym meczu brakło płynności i dynamiki, która podniosła by jakość widowiska. Jesteśmy zadowoleni, że na wyjeździe nie straciliśmy bramki. Zdobyliśmy tej wiosny na wyjeździe pierwszy punkt. Jestem bardzo zadowolony z zespołu. Byliśmy zdeterminowani i graliśmy mądrze.

 

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 326 dni temu dnia 03/04/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 3, 2019 @ 8:17 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

89841572385390-300x171

Koniec zgrupowania Miedzi – czas na podsumowania

Read More →