Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Mężczyzna pobity na śmierć w centrum Legnicy

Przez   /   04/12/2017  /   No Comments

Wczoraj ok. godz. 15 w legnickim szpitalu zmarł człowiek brutalnie skatowany w centrum miasta. Policja zatrzymała kobietę i czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie.

Prokurator Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, nie chce rozmawiać o szczegółach. – Jest na to za wcześnie – przekonuje. – Ustalamy wciąż stan faktyczny.

Z informacji od Policji wiadomo, że około godz. 1.30 Pogotowie Ratunkowe poinformowało komendę o mężczyźnie,którego karetkaodwiozła do szpitala. Pacjent był nieprzytomny. Doszło u niego do zatrzymania akcji serca. Lekarze podtrzymywali go przy życiu jeszcze przez kilknaście godzin. Około godz. 15 zmarł.

- W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze legnickiej komendy zatrzymali 5 osób mogących mieć związek ze zdarzeniem: 4 mężczyzn w wieku 18-25 lat oraz kobietę w wieku 22 lat – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. – Obecnie policjanci Wydział dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy i prokurator Prokuratury Rejonowej w Legnicy wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Zmarły jest drugą śmiertelną fiarą pobicia w centrum Legnicy w przeciągu 2 tygodni. 18 listopada na ul. Chojnowskiej zginął od ciosów 65-letni mężczyzna, który wyszedł rano po chleb na śniadanie i trafił na pobudzonego narkotykami, agresywnego 28-letniego Marcina M.

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 351 dni temu dnia 04/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 4, 2017 @ 12:05 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

wieslaw_swierczynski-300x265 (1)

Złotoryja. Świerczyński w pośpiechu wybrany starostą

Read More →