PWSZ_MOTO1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Marcin Garuch wraca do Miedzi Legnica

Przez   /   06/07/2018  /   No Comments

Ma w barwach Miedzi Legnica 241 występów na koncie i to nie koniec. Marcin Garuch ponownie zagra w Legnicy. Filigranowy pomocnik podpisał trzyletni kontrakt i będzie występował przede wszystkim w drużynie rezerw, a także pozostanie do dyspozycji trenera Dominika Nowaka.

Marcin Garuch ponownie zagra w Miedzi Legnica. Po pobycie w czarnogórskiej ekstraklasie oraz sezonie spędzonym w GKS Bełchatów, Garuch wraca do Legnicy i będzie odpowiedzialny za boiskowe funkcjonowanie drużyny rezerw. Miedź II będzie składać się przede wszystkim z młodych zawodników, dla których doświadczony Garuch będzie znakomitym przykładem profesjonalizmu. –Bardzo się cieszę, że znów założę koszulkę Miedzi Legnica. Przede mną bardzo odpowiedzialna rola. Mam nadzieję, że jej podołam. Lubię stawiać sobie w życiu wyzwania i to na pewno będzie jednym z nich – mówi Marcin Garuch.

Garuch wystąpił w 241 meczach w barwach Miedzi. Mimo, że głownie będzie służył boiskowym doświadczeniem młodszym kolegom, pozostanie także do dyspozycji trenera Dominika Nowaka.

- Śledziłem poczynania Miedzi i bardzo jej kibicowałem. Wspaniale, że nareszcie mamy w Legnicy Ekstraklasę. Zagrać w chociaż jednym meczu na tym poziomie w koszulce Miedzi było by dla mnie spełnieniem sportowych marzeń – mówi Garuch.

Marcin Garuch związał się z Miedzią Legnica 3-letnim kontraktem.

FOTO: B. HAMANOWICZ/ MIEDZ.LEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 79 dni temu dnia 06/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 6, 2018 @ 1:44 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2018-faurecja-sponsorem-miedzi_1537449818_9818

Faurecia nowym sponsorem Miedzi Legnica

Read More →